OBCHOD PRO RODINU  vše dobré pro děti a rodiče  ... v souladu s přírodou 

Úvod » ROSTOUCÍ DĚTSKÉ ŽIDLE JITRO

ROSTOUCÍ DĚTSKÉ ŽIDLE JITRO

Židle JITRO je typem dnes již velmi známé židle "Tripp Trapp" norského designéra Petera Opsvika. Známá a oblíbená rostoucí židlička české výroby, vyrobena z kvalitního buku. Postačí obyčejný stůl a jedna „chytrá židle“. Tím ušetříte rodinnému rozpočtu, při zachování „zdravého sezení“, několik tisíc korun.

Délka využití
Začátek používání židle by měl být až v době, kdy se dítě samo posadí - 9 měsíců, do doby, kdy pohodlně dosáhne na zem na běžné židli - cca 13 - 15 let.

  • Nová Židle Jitro - Klasik je určena pro děti, které již nesedí za pomoci přídržného zařízení - od 1,5 roku do cca 15 let
  • Nová Židle Jitro - Baby je určena pro ty, kteří naši židličku pořídí už pro ty nejmenší děti od 9 měsíců do cca 15 let

Nosnost židle je 160 kg. Celkové rozměry židle: výška Baby - 88 cm; Klasik – 85 cm, šířka – 43 cm, hloubka 48 cm

 
Pro děti do dvou let je vhodné přikoupit přídržné zařízení, které poskytuje nejmenším dětem potřebnou oporu a to: látkové kalhotky nebo dřevěný pultík, ten se dá využít třemi způsoby: se stolečkem, zábrana bez stolečku, pouze jako područky. Dále lze dokoupit sedák pro pohodlnější sezení.
 
 
 
Další informace o židlích JITRO naleznete v sekci obecné rady, návody, články. Rovněž při výběru vhodné židle pro Vaše děti může pomoci článek "Rada, jak vybírat dřevěnou rostoucí židličku".
 
 
 
Upozornění: Židle bývají po většinu roku zamluvené dříve, než se stačí vyrobit. Proto raději počítejte s delší dobou dodání a objednávejte v předstihu. Na požádání rádi sdělíme předpokládaný termín dodání (nyní je termín dodání následující týden po objednání, u vícebarevných židlí je doba dodání cca 3 týdny). Poštovné u židlí je ZDARMA (židle jsou doručovány přepravcem IN TIME nebo v případě dobírky ČP, pokud není dohodnuto jinak).
 

Zde najdete následující sortiment: