OBCHOD PRO RODINU  vše dobré pro děti a rodiče  ... v souladu s přírodou 

Úvod » KOJENECKÉ POTŘEBY » Podložky z ovčí kůže

KOJENECKÉ POTŘEBY / Podložky z ovčí kůže

Přírodní vlněné rouno drží a reguluje tělesnou teplotu a podporuje klidný spánek. Velmi se osvědčilo u miminek a malých dětí. Lze jej využít jako měkkoučkou podložku do kolébky, postýlky, kočárku, tašky na nošení dětí, na houpačku, do dětské sedačky, na hrací plochu, do auta, doma, na cestách – kdekoli.
Vložky do kočárku a vložky do autosedačky mají otvory pro popruhy.

Pere se do 30° C (ruční praní), nejlépe ve speciálním šampónu na vlnu. POZOR: nesušte na slunci nebo přímo na topném tělese!

Mnoho lidí si myslí, že se ovce chovají pouze pro jejich kůži. To není pravda. Ovečkám se nedaří tak špatně jako ubohým zvířatům na kožešinových farmách, která zde svůj krátký život tráví na velmi úzkém prostoru, aby pak zemřela kvůli kabátu. Ovce mají pěkný život. Dávají lidem zdravé mléko a jednou za rok jsou ostříhány, aby se z jejich vlny upletly teplé svetry, ponožky nebo čepice. Teprve když je ovce nebo jehně zabito pro maso, zůstává ovčí kůže jako přirozený vedlejší produkt. Tedy raději ovčí kůži než kožešinu – za to nám ta zvířata stojí! Ovčí kůže je pro člověka jako vlastní kůže. Při činění se dbá na přírodní podstupy. Při tzv. lékařském činění, při kterém získá kůže trvanlivost a pratelnost, se používá Relugan. Taktéž jsou při chromovém činění používány pouze trojvazebné, a nikoli zdraví škodlivé šestivazebné, chromové soli. Ovčí kůže – jednoduchá na údržbu a samočistící.
Pravá ovčí kůže je díky obsahu lanolinu silně samočistící. Kůži lze ale také bez problémů vyprat v pračce. Nehodí se k tomu obvyklé prací prostředky, ale speciální prostředky na vlnu. Kůži lze prát na 30° C (program na vlnu) a sušit v sušičce (max. při 40° C) nebo na čerstvém vzduchu. Při sušení je třeba se vyvarovat přímému sluníčku a topným tělesům. Tak jednoduše zůstane ovčí kůže přírodní a čistá!

www.fellhof.com

Řadit podle 
Výrobce 

Vložka z ovčí kůže do autosedačky
běžná cena 1 190 Kč

naše cena 850 Kč